Skip to main content

Ekranda gerçek zamanlı olarak Altın fiyatları ve grafik canlı! Metal, ağırlık, saflık, para birimi, işaretleme / indirim seçeneklerini seçin, ardından değerinizi hesaplayın. 1996'dan beri ödenmemiş değerler (ister inan ister inanma) 1996.

Bu hesap, hurda altın hesaplamasını (veya gümüş hesaplamasını) hesaplamak için İnternet üzerinden mevcut altın fiyatını alır. Değerli metalinizin yalnızca altın erime değeri (veya gümüş erime değeri) kullanılır. Örneğin, metal algılayıcınızla bulduğunuz bir sınıf halkanın 14K altın fiyatı içeriğini bilmek istiyorsunuz. % 58,3 altın oranını otomatik olarak uygulayacağız. Altın spot fiyatının% 91'ini ödeyen bir geri dönüşümcünüz veya rafineriniz varsa (Kitco gibi), İşaretleme / İndirim için 0.91 girin.

İnce Baskı: 20 Haziran 2024 Perşembe 12:53:26 UTC olarak Orta piyasa oranları. Bu hizmet nezaket Dendritics A.Ş., hatalar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Eğer onlardan para yaparsanız ne de kazançlı çıkacaktır. Canlı spot fiyatlarının geçerli değerleme üretmek için internet üzerinden getirilen edilir. Yaş fiyatlandırma, ne zaman aldık göreli olduğunu. Web sayfası Tasarım © 2024 Dendritics A.ş. webmaster, jb tarafından görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.[a]

(Altın fiyatları US Dollars) ...

US Dollar Dendritikler altın hesap Nakit

 

 seç Metal

     

 Ağırlık

 saflık

(Ya da Giriş) 

 Para

 Artış / İndirimler

⇛⑥ Sonuçlar US Dollars

2.340,94 USD

 Ayrıntılar